Monitory profesjonalne Samsung – które wybrać?

Monitory profesjonalne Samsung – które wybrać?

Obecne firmy chętnie korzystają z nowoczesnych technologii, które usprawniają pracę oraz komunikację między pracownikami. Wśród podstawowych, używanych na co dzień sprzętów są monitory. W jakie warto inwestować, jeśli zależy nam na profesjonalnym sprzęcie?

Przedsiębiorcy są świadomi, że chcąc rozwijać swoje firmy, muszą też inwestować w nowoczesny sprzęt, który przyczyni się do efektywniejszej pracy osób, które z niego korzystają. W które monitory profesjonalne Samsung warto zainwestować, by ich używanie przyniosło wymierne korzyści?

Interaktywny monitor Samsung Flip – idealny dla firm oraz szkół

Monitory profesjonalne Samsung doskonale sprawdzą się nie tylko podczas firmowych konferencji, ale też na lekcjach w szkołach. Ich atutem jest to, że nowe treści na ekranie może nanosić kilkanaście osób jednocześnie. Urządzenie nada się więc do pracy zespołowej, która jest niewątpliwie podstawą obu tych miejsc.

Interaktywny monitor Samsung Flip 3 to zaawansowana technologia dotykowa. Urządzenie umożliwia szybkie i proste tworzenie notatek, które można nanosić nie tylko rysikiem, ale też ręką czy dowolnym przedmiotem. Reakcja monitora na dotyk wynosi zaledwie 6,7 ms, więc użytkownik może odnieść wrażenie płynnego pisania.

Sprzęt ten ma więcej opcji w zakresie łączności i oprogramowania niż standardowy monitor, a jego obsługa jest intuicyjna. Poradzą sobie z nią nawet osoby, które nie są dobrze zaznajomione z takimi urządzeniami. Interaktywność tego wyświetlacza została opracowana w taki sposób, by służyła nie tylko do przedstawiania gotowych treści, ale przede wszystkim ich kreatywnego tworzenia. Poprawki można nanosić niezwykle łatwo, a usuwać je – przesuwając po nich dłonią lub palcem.

Z kolei gniazdo OPS (Open Pluggable Specification) sprawia, że użytkownicy monitora mogą korzystać z ulubionych rozwiązań oraz łączyć się z różnymi systemami informacyjnymi. Jako że interaktywny monitor Samsung Flip 3 jest wielokrotnie wykorzystywany w oświacie, urządzenie jest kompatybilne z licznymi oprogramowaniami edukacyjnymi typu np. Boxlight.

Antybakteryjny ekran i zabezpieczenie przed rozbiciem

Monitory profesjonalne Samsung zostały wyposażone w antybakteryjny ekran dotykowy, dzięki czemu nie rozwijają się na nim bakterie oraz mikroorganizmy. Dlatego nawet dotykanie go przez kilkanaście osób jednocześnie nie wymaga ciągłego przecierania i czyszczenia ekranu. Pracownicy czy uczniowie mogą więc skupić się na prezentowanych treściach.

Ekrany w firmach czy szkołach wielokrotnie są używane przez wiele osób oraz przenoszone do różnych pomieszczeń. W związku z tym ryzyko ich uszkodzenia jest znacznie większe niż zazwyczaj. Dlatego Samsung postanowił monitor Flip 3 pokryć specjalną powłoką, która chroni przed rozbiciem. Nawet gdy do tego dojdzie, ekran nie rozsypie się na kawałki, co przekłada się na bezpieczeństwo jego użytkowników.