Orange Warsaw Festival zgromadzi kolejne gwiazdy.

Orange Warsaw Festival zgromadzi kolejne gwiazdy.

Orange Warsaw Festival jest jednym z największych, polskich festiwali muzycznych, który gości nie tylko największe gwiazdy muzyki, lecz także ogromne ilości fanów. Przez ostatnie 3 lata festiwal ten nie był organizowany, co było powodem pandemii. Wszystko wskazuje jednak na to, że organizatorzy postanowili wywiązać się ze swojego zadania jak najlepiej, by wynagrodzić fanom tę długą przerwę. Jakich gwiazd możemy się spodziewać?

Start festiwalu – kiedy się odbędzie?

Orange Warsaw Festival, jak zawsze, rozpocznie się 3 czerwca i trwać będzie przez kolejny dzień. Zorganizowany w 2019 festiwal, a więc tuż przed 3-letnią przerwą, zgromadził ponad 60 tysięcy fanów, a na scenie gościły takie gwiazdy, jak Miley Cyrus czy Marshmello. Bilety na tegoroczne wydarzenie wciąż są dostępne w sprzedaży, a cena podstawowego, dwudniowego karnetu wynosi prawie pół tysiąca złotych.

Jakie gwiazdy zagoszczą na tegorocznej edycji Oran Warsaw Festival?

Pierwszy dzień festiwalu, a więc 3 czerwca, zgromadzi największe gwiazdy nie tylko polskiej, lecz światowej muzyki. Na scenie wystąpią między innymi Tyler, The Crator, Kinny Zimmer, Żabson. Podczas kolejnego dnia festiwalu przed fanami wystąpi norweska piosenkarka, Sigrid. Nie zabraknie również gwiazd z naszego podwórka – na Orange Warsaw Festiwal pojawi się Kukon.